W słonecznej Hiszpanii

W słonecznej Hiszpanii

21 maja, 2022 Wyłącz przez admin
Grupa uczniów z Zespołu Szkół Agrotechniczo-Ekonomicznych im. KEN w Weryni pozdrawia ze słonecznej Walencji w Hiszpanii. Młodzież przebywa tam aktualnie na praktykach zawodowych.

Młodzi ludzie swoją hiszpańską przygodę rozpoczęli od spotkania w siedzibie firmy Esmovia. – Pani Ola – przedstawicielka tej firmy i koordynatorka projektu w Hiszpanii przedstawiła nam szczegóły naszego pobytu. Uczestniczyliśmy także w krótkiej lekcji języka hiszpańskiego, dzięki której pobyt tutaj staje się łatwiejszy. Następnie trochę pozwiedzaliśmy i mogliśmy na własne oczy przekonać się jak piękna jest Walencja – opowiadają uczestnicy wyjazdu.

– Kolejnego dnia udaliśmy się do miejsc, w których odbywamy praktyki. Zostaliśmy zaznajomieni z zadaniami i obowiązkami. Nasze miejsca pracy były związane z kierunkami, w których się kształcimy – wyjaśniają uczniowie. – Następne dni minęły szybko, zobaczyliśmy wiele ciekawych miejsc. Spędzaliśmy czas razem w grupie, a także oddzielnie, mogąc samemu odkryć zakątki Walencji. Chodziliśmy na praktyki, spędzaliśmy czas na plaży, przesiadywaliśmy w parkach podziwiając niesamowity krajobraz, a także integrowaliśmy się z naszymi tymczasowymi rodzinami. W tym czasie zdążyliśmy także spróbować typowych hiszpańskich potraw. Pierwszy tydzień zakończyliśmy wizytą w Muzeum Nauki Księcia Filipa, a także w Oceanarium, w którym to obejrzeliśmy film w 4D! Było wspaniale! Czekamy na kolejne dni pełne wrażeń i nowych wspomnień!
Uczestnicy wyjazdu

Content retrieved from: http://www.powiat.kolbuszowski.pl/aktualnosci/w-slonecznej-hiszpanii,3589.html.